Головна сторінка    Архів номерів   Вимоги до авторів   Книги авторів    
Матеріали конференцій    Наукові збірники    Бібліографічні покажчики    Партнери- Архівні сторінки

- Ніжинська старовина

- Сіверянський архів

- Матеріали ДАЧО

- Історичні читання
НАУКОВІ ЗБІРНИКИ
Історичні читання
Матеріали науково-історичних читань присвячені вивченню наукової та громадської спадщини видатного українського політика, державника, науковця М.С. Грушевського, інтерпретації його поглядів на сучасні суспільно-політичні події, зв’язків з Білоруссю в контексті впливу на формування українсько-білоруських відносин. Розраховано на істориків, політологів, дипломатів, а також студентів вищих навчальних закладів, хто вивчає проблеми політології, державотворення, міжнародних відносин.

У третьому випуску "Путивльського краєзнавчого збірника" читачеві пропонуються наукові статті та публікації з історії, археології, етнографії, культури Путивльщини та суміжних територій. Збірник містить унікальні архівні дані, матеріали з фондів та наукової бібліотеки заповідника. Розрахований на широке коло науковців, викладачів, студентів, а також всіх, хто цікавиться історичною минувшиною рідного краю.

Четвертий випуск "Путивльського краєзнавчого збірника" містить наукові статті та публікації з історії, археології, етнографії, культури Путивльщини та суміжних територій. У збірнику зібрані архівні дані, документи та матеріали. Розрахований на науковців, краєзнавців, а також всіх, хто цікавиться історичною минувшиною рідного краю.
 
 

© Valery, 2008
Використання матеріалів сайту з дозволу редакції.